DORTY

Upečeme Vám klasický dort, ale i speciální slavnostní dort na přání.

KLASICKÉ DORTY

SLAVNOSTNÍ DORTY

Upečeme Vám dort přesně podle vašich požadavků, který bude speciální nejen pro Vás a Vaše hosty, ale i pro nás.

Svatba, narozeninová oslava nebo jiná výjimečná událost ve Vašem životě? Upečeme Vám dokonalý dort přesně podle Vašich představ a chutí a k tomu zajistíme kompletní sladký servis.

Svatba je výjimečná událost pro každý pár a proto si zaslouží individuální přístup a speciální pozornost. Slibujeme, že Vám upečeme dort přesně podle vašich požadavků, který bude speciální nejen pro Vás a Vaše hosty, ale i pro nás. K tomu přidáme krásný candy bar, plný vynikajících (nejen retro) zákusků, chutné výslužky pro Vaše hosty a na svou svatbu budete mít navždy ty nejkrásnější a nejsladší vzpomínky.

Pokud máte zájem, aby naše dobroty osladili Vaše výjimečné dny, tak nám zavolejte nebo napište email. Rádi Vám nabídneme možnost si objednat ochutnávkovou krabičku, a pokud Vám naše dobroty zachutnají a rozhodnete se pro nás, rádi Vám termín rezervujeme. Po rezervaci si dohodneme osobní schůzku, abychom probrali každý detail objednávky, protože chceme splnit všechny Vaše očekávání a přání.

Nejoblíbenější příchutě našich dortů

  • Red velvet s cream cheese (philadelphia) náplní
  • Mandlový korpus, kokosové mléko, bílá čokoláda a kokos
  • Vanilkový korpus, lotus krém a slaný karamel
  • Vanilkový korpus, vanilkový mascarpone-šlehačkový krém a čerstvé maliny
  • Vanilkový korpus a double jahoda
  • Citronový korpus, krém s domácím lemon curd a borůvky
  • Čokoládový korpus, čokoládový krém a konfit z lesního ovoce
  • Čokoládový korpus, tvarohový krém (alá Míša dort)

Narozeninové dorty

Cena narozeninového dortu záleží na jeho velikosti (počet porcí) a složitosti zdobení. Dorty mohou být zdobeny makronkami, živými květinami, modelovanými (jedlými) figurkami, jedlým potiskem, ovocem – možností je mnoho. Pokud máte konkrétní představu o designu dortu, prosím pošlete nám jej na email. Ceny narozeninových dortů začínají na 1300 Kč (8-10 porcí, minimalistický design).

Svatební Dorty

Na osobním setkání, telefonicky nebo mailem společně probereme velikost, design, příchutě a zdobení dortu do posledního detailu. Svatební dort může být 1 – 4 patrový.

Ceny svatebních dortů se pohybují od 130 Kč do 230 Kč s DPH/porce a to v závislosti na zdobení a provedení konkrétního dortu. Nejmenší 3 patrové svatební dorty mají cca 40 porcí a největší 3 patrový dort může mít až 150 porcí.

Doplňkové služby

Doprava

Jednou z našich svatebních služeb je i zajištění dovozu dortu a zákusků přímo na místo Vaší svatby. S našimi výrobky vždy posíláme řidiče a cukrářku, která v případě jakékoli potíží dokáže vyřešit všechny problémy spojené s vaší sladkou objednávkou. Táto služba je proto dodatečně zpoplatněna a její cena je od 1000 Kč s DPH v závislosti na vzdálenosti vaší svatby od naší výrobny.

Zapůjčení inventáře

Pro váš dokonalý candy bar máme k dispozici skleněné, dřevěné, keramické i kombinované sady svatebních inventářů. Náš inventář obsahuje také designové a drahé kousky. Táto služba je proto dodatečně zpoplatněna částkou 1000 Kč s DPH a je vázána na vrácení kompletního, neporušeného a čistého inventáře do naší výrobny.

Aranžování candy baru

Všechno je o detailech.  Aby váš candy bar byl opravdu dokonalý, každý zákusek musí být na svém místě. Candy bar vám proto rádi přímo na místě naaranžujeme a to těsně před příchodem vašich hostů, aby zákusky mohly co nejdéle zůstat v chladu. Táto služba je dodatečně zpoplatněna částkou 700 Kč s DPH.

 

Jestli Vás naše slavnostní nabídka zaujala, KONTAKTUJTE NÁS.