DORTY

Upečeme Vám klasický dort, ale i speciální slavnostní dort na přání.

KLASICKÉ DORTY

SLAVNOSTNÍ DORTY

Upečeme Vám dort přesně podle vašich požadavků, který bude speciální nejen pro Vás a Vaše hosty, ale i pro nás.

Svatba, narozeninová oslava nebo jiná výjimečná událost ve Vašem životě? Upečeme Vám dokonalý dort přesně podle Vašich představ a chutí a k tomu zajistíme kompletní sladký servis.

Svatba je výjimečná událost pro každý pár a proto si zaslouží individuální přístup a speciální pozornost. Slibujeme, že Vám upečeme dort přesně podle vašich požadavků, který bude speciální nejen pro Vás a Vaše hosty, ale i pro nás. K tomu přidáme krásný sweet bar, plný vynikajících zákusků, chutné výslužky pro Vaše hosty a na svou svatbu budete mít navždy ty nejkrásnější a nejsladší vzpomínky.

Pokud máte zájem, aby naše dobroty osladili Vaše výjimečné dny, tak nám zavolejte nebo napište email. Rádi Vám nabídneme možnost si objednat ochutnávkovou krabičku, a pokud Vám naše dobroty zachutnají a rozhodnete se pro nás, rádi Vám termín rezervujeme. Po rezervaci si dohodneme osobní schůzku, abychom probrali každý detail objednávky, protože chceme splnit všechny Vaše očekávání a přání.

Nejoblíbenější příchutě našich dortů

  • Red velvet s cream cheese náplní
  • Mandlový korpus, kokosové mléko, bílá čokoláda a kokos
  • Vanilkový korpus, lotus krém a slaný karamel
  • Vanilkový korpus, vanilkový mascarpone-šlehačkový krém a čerstvé maliny
  • Vanilkový korpus a double jahoda
  • Citronový korpus, krém s domácím lemon curd a borůvky
  • Čokoládový korpus, čokoládový krém a konfit z lesního ovoce
  • Čokoládový korpus, tvarohový krém (alá Míša dort)

Narozeninové dorty

Cena narozeninového dortu záleží na jeho velikosti (počet porcí) a složitosti zdobení. Dorty mohou být zdobeny makronkami, živými květinami, modelovanými (jedlými) figurkami, jedlým potiskem, ovocem – možností je mnoho. Pokud máte konkrétní představu o designu dortu, prosím pošlete nám foto dortu na náš e-mail (info@upeceme.cz). Ceny narozeninových dortů začínají na 1 800 Kč (8 porcí, minimalistický design). Cena dortů (8 porcí) s 3D modelovanou figurkou a dalšími 2D modelovanými dekoracemi začínají na 2 000 Kč.

Svatební Dorty

Na osobním setkání, telefonicky nebo mailem společně probereme velikost, design, příchutě a zdobení dortu do posledního detailu.

Ceny svatebních dortů se pohybují od 150 Kč s DPH/1 porce a to v závislosti na zdobení a provedení konkrétního dortu. Nejmenší 3 patrové svatební dorty mají cca 50 porcí a největší 3 patrový dort může mít až 150 porcí.

Doplňkové služby

Doprava

Jednou z našich svatebních služeb je i zajištění dovozu dortu a zákusků přímo na místo Vaší svatby. Tato služba je proto dodatečně zpoplatněna a její cena je od 1 000 Kč s DPH v závislosti na vzdálenosti Vaší svatby od naší výrobny.

Zapůjčení inventáře

Pro váš dokonalý sweet bar máme k dispozici skleněné, dřevěné, keramické i kombinované sady svatebních inventářů. Tato služba je proto dodatečně zpoplatněna částkou 1 000 Kč s DPH a je vázána na vrácení kompletního, neporušeného a čistého inventáře do naší výrobny.

Aranžování sweet baru

Všechno je o detailech. Aby Váš sweet bar byl opravdu dokonalý, každý zákusek musí být na svém místě. Sweet bar Vám proto rádi přímo na místě naaranžujeme a to těsně před příchodem vašich hostů, aby zákusky mohly co nejdéle zůstat v chladu. Tato služba je dodatečně zpoplatněna částkou 1 000 Kč s DPH.

 

Jestli Vás naše slavnostní nabídka zaujala, KONTAKTUJTE NÁS.