VAŠE ONLINE CUKRÁRNA

Sladkosti bez starostí na Vaše oslavy, svatby nebo jen tak pro radost

Upečeme.cz je rodinná cukrárna založena v roce 2020 v Praze z vášně dvou podnikavých dam. Kromě toho, že jsme obchodní partnerky a nejlepší kamarádky, tak jsme i máma s dcerou a navíc máme stejné jméno, takže když zavoláte k nám do výroby, tak Vám na 99% zvedne telefon Soňa. Pečení je naše společná láska, vášeň a radost a živit se pečením je pro nás splněný sen.

Mnoho našich receptur jsme zdědily po naší milované babičce, která nám během svého života odevzdala mnohé ze svého umění. Právě proto Vám dnes umíme nabídnout tradiční zákusky jako je šťavnatý punčový řez, rumem opilý František, křehká ořechová laskonka nebo koňaková špička plněná pravým vaječným koňakem. Zákusky Vám nabízíme i jako namixované v balíčcích a to tak, aby si tam Vaše rodina, kamarádi nebo hosté našli každý něco pro sebe. Mezi naše speciality patří i makronky, které se skvěle hodí na oslavy i svatby, na Vánoce i Velikonoce, ke kávě i čaji. Milujeme na nich jejich nekonečné množství variací barev a náplní. Dají se z nich dělat krásné dárkové balíčky, originální svatební jmenovky, bonboniéry, zkrátka možnosti jsou téměř neomezené. Navíc naše makronky jsou přirozeně bezlepkový dezert. Pokud jste si nevybrali zákusky, dort nebo makronky v našem e-shopu kontaktujte nás a my Vám rádi po dohodě upečeme dobrotu na míru.

Rádi budeme součástí nejen Vašich všedních dní, kdy máte prostě jen tak chuť na něco sladkého, ale i Vašich svateb, rodinných oslav, a jiných výjimečných okamžiků, během kterých chcete každému nabídnout to, co má opravdu rád. Časově náročná práce jako je ta naše vyžaduje perfektní načasování a plánování, proto Vás prosíme, ozvěte se vždy včas, abychom společně mohli všechno vyladit do posledních detailů.

Soňa & Soňa

Potřebujete pomoci s objednávkou?

+420 778 461 955

– budeme se Vám věnovat Pondělí – Pátek: 12:00 – 17:00 hod. –

PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

Dobroty pro hosty

Upečeme Vám takové dobroty, že si o nich budou Vaši hosté ještě dlouho povídat.

Sladké i slané

Upečeme Vám sladké i slané, které zaručeně zaujme Vaše hosty.

Svatby i rodinné oslavy

Připravujete svatbu nebo rodinnou oslavu? Ozvěte se nám a společně najdeme sladké řešení.

Dobroty na zakázku

Máte speciální přání? Určitě spolu něco dobrého vymyslíme.