SLAVNOSTNÍ NABÍDKA

Svatba nebo rodinná oslava? Upečeme podle Vašich přání.

Svatba, narozeninová oslava nebo jiná výjimečná událost ve Vašem životě? Upečeme Vám dokonalý dort přesně podle Vašich představ a chutí a k tomu zajistíme kompletní sladký servis.

Svatba je výjimečná událost pro každý pár a proto si zaslouží individuální přístup a speciální pozornost. Slibujeme, že Vám upečeme dort přesně podle vašich požadavků, který bude speciální nejen pro Vás a Vaše hosty, ale i pro nás. K tomu přidáme krásný sweet bar plný vynikajících zákusků, chutné výslužky pro Vaše hosty a na svou svatbu budete mít navždy ty nejkrásnější a nejsladší vzpomínky.

Pokud máte zájem, aby naše dobroty osladili Váš svatební den, tak nám zavolejte nebo napište e-mail (info@upeceme.cz). Rádi Vám nabídneme možnost objednat si ochutnávkovou krabičku zákusků, a pokud Vám naše dobroty zachutnají a rozhodnete se pro nás, rádi Vám termín rezervujeme. Po závazné rezervaci termínu (zaplacení rezervačního poplatku – cca 50 % z celkové ceny objednávky) si dohodneme osobní schůzku, abychom probrali každý detail objednávky, protože chceme splnit všechna Vaše očekávání a přání.

Nejoblíbenější příchutě našich dortů

  • Red velvet s cream cheese náplní
  • Vanilkový korpus, lotus krém a slaný karamel
  • Vanilkový korpus, vanilkový mascarpone-šlehačkový krém a maliny
  • Vanilkový korpus a double jahoda
  • Citronový korpus, krém s domácím lemon curd a borůvky
  • Čokoládový korpus, čokoládový krém a lesní ovoce
  • Čokoládový korpus, tvarohový krém (alá Míša dort)

Narozeninové dorty

Cena narozeninového dortu záleží na jeho velikosti (počet porcí) a složitosti zdobení. Dorty mohou být zdobeny makronkami, živými květinami, modelovanými (jedlými) 3D/2D figurkami, jedlým potiskem, ovocem – možností je mnoho. Pokud máte konkrétní představu o designu, prosím pošlete nám foto dortu na e-mail (info@upeceme.cz).

Ceny narozeninových dortů začínají na 1 800 Kč (8 porcí, minimalistický design, základní zdobení). Ceny narozeninových dortů s modelovanými 3D figurkami začínají na 2 000 Kč.

Svatební Dorty

Na osobním setkání, telefonicky nebo e-mailem společně probereme velikost, design, příchutě a zdobení dortu do posledního detailu. Svatební dort může být 1 – 5 patrový.

Ceny svatebních dortů se pohybují od 150 Kč s DPH/porce a to v závislosti na složitosti zdobení a provedení konkrétního dortu. Nejmenší 1 patrový svatební dort je cca 10-12 porcí, nejmenší 2 patrový dort je cca 20 porcí a 3 patrové svatební dorty mají cca 50 porcí až 150 porcí.

Doplňkové služby

Doprava

Jednou z našich svatebních služeb je i zajištění dovozu dortu a zákusků přímo na místo Vaší svatby. Tato služba je proto dodatečně zpoplatněna a její cena je od 1 000 Kč s DPH v závislosti na vzdálenosti Vaší svatby od naší výrobny.

Zapůjčení inventáře

Pro váš dokonalý sweet bar máme k dispozici skleněné, dřevěné, keramické i kombinované sady svatebních inventářů. Tato služba je proto dodatečně zpoplatněna částkou 1 000 Kč s DPH a je vázána na vrácení kompletního, neporušeného a čistého inventáře do naší výrobny.

Aranžování sweet baru

Všechno je o detailech. Aby Váš sweet bar byl opravdu dokonalý, každý zákusek musí být na svém místě. Sweet bar Vám proto rádi přímo na místě naaranžujeme a to těsně před příchodem vašich hostů, aby zákusky mohly co nejdéle zůstat v chladu. Tato služba je dodatečně zpoplatněna částkou 1 000 Kč s DPH.

 

Jestli Vás naše slavnostní nabídka zaujala, KONTAKTUJTE NÁS.